MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallbyrå 13327378
nr 1332 7378
Hallbyrå
1950/60-tal, Teak. Bredd: 53, djup: 30 cm, höjd: 62 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 juni 2020
kl 19:07:13
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr